Hakmar İş İlanları 2017

Hakmar 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Hakmar insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Hakmar iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Eğitim Uzmanı, Kasiyer, Personel Özlük İşleri Elemanı, Mağaza Personeli ( Genel Başvuru )

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

– En az Lise mezunu
– İnsan ilişkilerinde başarılı
– Güler yüzlü
– Ekip çalışmasına uyumlu
– Müşteri ve Hizmet odaklı
– Değişime ve Gelişime açık biri olduğunuzu düşünüyorsanız
– Perakende alanında çalışma konusunda istekli
– Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen
– Tuzla, Pendik ve Kartal bölgelerinde ikamet eden

HAKMAR İŞE ALIM SÜRECİ

Adaylarımız başvurularını, kendilerine en yakın mağazamızdan yapabilirler. Mağaza Müdürlerimiz ve danışma bölümünde görevli olan personelimiz, müracaat ve görüşme konusunda yardımcı olacaklardır.

Norm kadro çalışmalarına göre açık bulunan kadrolar için, mağazalarımızdan gelen başvurular üzerinden değerlendirmeler yapılarak adaylarla mülakat sürecine başlanır.

Hakmar Hakkında

1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 23’ye çıkartmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle Hakmar; hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.

Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen; personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte, kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını güleryüzlü servisle pekiştirmektedir. Belki de bu yüzden bölgesinde müşterileriyle bütünleşmiş ve adı neredeyse marketçilikle birlikte anılır olmuştur.

Özel marketçilik yazılımları ve pos sistemleriyle birbirlerine online ve entegre bir şekilde bağlı olan Hakmar Alışveriş Merkezleri, 15.000 çeşit ürün çeşidiyle; tüketiciye daha hızlı ve daha etkili bir hizmet sergilemekte, yenilikleri an be an uygulamaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir