Güven Hastanesi İş İlanları 2017

Güven Hastanesi 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Güven Hastanesi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Güven Hastanesi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Çağrı Merkezi Yetkilisi, Bilgisayar Teknik Destek Personeli, Eczacı, Güvenlik Görevlisi, Elektrik Teknisyeni, Acil Tıp Teknisyeni, Ameliyathane Teknisyeni, Hemşire, Çamaşırhane Görevlisi, Vale, Temizlik Personeli, Temizlik Personeli,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: İstediğiniz pozisyonu, fotoğraflı özgeçmişinizde belirterek;

  • [email protected] mail adresine gönderebilir,
  • Ankara Güven Hastanesi A.Ş. / İnsan Kaynakları Müdürlüğü Paris Cad. 64/7 Kavaklıdere /Ankara adresine posta yoluyla veya şahsen verebilirsiniz.
  • (312) 457 28 80 numaralı faksımıza da gönderebilirsiniz.
  • Bilgi : (312) 457 2767 – 2766 – 2747 – 2768

Ücret Yönetimi Sistemi

Hastanemizde ücret yönetimi sistemi, iş değerlemesine ve performans yönetimine dayanmaktadır.

Sistemin amacı, ücretlerin, ihtiyaç duyulan insan kaynağını Hastanemize çekecek ve önünde bulundurarak yönetilmesidir.

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1974 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu yüksek kalitede hizmet, hasta sayısını ve talebi artırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir. Küçük bir hastane olarak 1974 yılında başlayan hikayemiz, konusunda uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 40.000 m2 alanda, 254 yataklı, 11 ameliyathanesi olan büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır. Geldiğimiz noktanın gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, hastamızın bize duyduğu GÜVEN olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir