Güney Süt İş İlanları 2017

Güney Süt 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Güney Süt insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Güney Süt iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Tüketicilerimizin lezzet beklentilerini, modern teknolojiler ile kalite – fiyat dengesini gözeterek karşılamak, sağlık ve hijyenden taviz vermeksizin her zaman sektöründeki yeniliklerin gerçekleştiricisi olmak.

Güney, Selin, Albi, Medi, Mido ve Leymon markaları adı altında ürettiğimiz ürünlerin, hammadde temininden üretime, üretimden nakliyeye, nakliyeden pazarlamaya,  yani üretimden tüketicimizin sofrasına kadar “içimiz dışımız bir” sloganı ile güvenilirliğini vurgulamakta ve bu ürünlerimizi “sağlığın ve lezzetin doğal yönü Güney”, ilkesiyle üretimlerini yapmak.

Tüketici ve çevre sağlığına duyduğumuz saygı, temel ilkemizdir.

Firmamızın çalışma ruhunu oluşturan temel kriteri, yönü, sağlık ve lezzete dönük, güvenilir ürün ve kaliteli hizmet ile siz tüketicilerimizin beğenisine sunmaktır. Firmamızın garantörlüğünde, ürünlerimiz ile tüketiciyi bir aile kavramı içerisinde algılatmak ve bu doğrultuda siz tüketicilerimize hizmet etmektir. Öyleyse;

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir