Gülsan Holding İş İlanları 2017

Gülsan Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Gülsan Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Gülsan Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Teknik Satınalma Uzmanı, Makine Bakım Teknikeri, Teknik Ofis Şefi, Elektrik Mühendisi, İDARİ ELEMANLAR, ÜRETİM VARDİYA ELEMANI, İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ, İŞ GÜVENLİĞİ MÜHENDİSİ

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Gülsan Şirketler Grubu, insana yaptığı yatırım ve personeline verdiği değerle büyüyerek, enerjisini gelecek nesillere taşımaktadır.

Yeni mezun ve eğitimine devam eden mühendisler için yol projelerinde bir okul görevi de üstlenen Gülsan, kendi yolu istikametinde tüm bireyleri de gelişime ve değişime sevk etmektedir.

Yöneticileri, uzmanları, beyaz yaka ve de mavi yaka tüm çalışanları kendi alanlarında profesyonel olan Gülsan, çatısı altındaki her bir personelini birer aile bireyi olarak benimser ve destekler.

Gülsan Şirketler Grubu, şimdiye dek gerçekleştirdiği her projede verim ve zamanlamayı doğru gözeterek çalışmıştır. Gerek alt yapı sektöründe, gerekse Enerji, Sanayi ve de Turizm sektörlerinde elde ettiği başarı, istikrarlı ve planlı insan gücünün yansımasıdır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir