Grupanya İş İlanları 2017

Grupanya 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Grupanya insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Grupanya iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Türkiye’nin en çok tercih edilen, yerel hizmet ve ürünlerin en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluştuğu online platform olan Grupanya, birbirinden özel indirimli fırsatlarıyla, kuruluşundan bu yana üyelerine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunuyor.

Grupanya, kazan-kazan sistemi üzerine kurulu iş modeli ile milyonlarca üyesi ve işbirliği yaptığı binlerce kurum için eşsiz değerler yaratıyor.

Üyelerini her gün birçok yepyeni fırsatla buluşturan Grupanya, hizmet sektörünü eğitici yönü de bulunan iş modeli ile, işbirliği yaptığı binlerce kuruma ürünleri ve hizmetleri için mükemmel bir test platformu sunuyor.

Dünyanın teknoloji lideri Intel Capital ortaklığı ile teknolojik bilgi ve deneyimini artırırken, iş kültürünü daha da zenginleştiren Grupanya, dinamik yapısı ve yepyeni hizmetleri ile hayatın keyif sponsoru olmayı sürdürecek.

Grupanya nasıl kuruldu?

Vizyoner girişimciler Baran Dilber, Can Mustafa Köne ve Onur Yıldırım tarafından Kasım 2009’da kurulan Grupanya, Alemşah Öztürk gibi internet projelerinde deneyimli bir ismin katkıları ile hayata geçirildi. Grupanya’ya Alp Saul ve Cem Sertoğlu’nun yön verdiği yatırımcı konsorsiyumu ise Mayıs 2010’da yüzde 50 oranında ortak oldu.

Kuruluşunun daha birinci yılında, sektörde 1 milyon kupon satışı barajını aşan ilk şirket olma başarısı gösteren Grupanya, her gün milyonlarca üyesine çok sayıda orijinal deneyim fırsatı sunuyor.

Başarısı ile dikkatini çektiği dünyanın teknoloji lideri Intel Capital ortaklığı ile gücüne güç katan Grupanya, üyeleri için hayatın rutinini değiştirmeyi sürdürecek.

Grupanya’da kimler yer alır?

Grupanya’da yer alan işletmeler belli kriterlere dayanarak seçilir. Grupanya, başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde, tatil mekanlarında ve birçok alışveriş kategorisinde üyelerine yaşadıkları şehrin farklı mekanlarını tanıma imkanı verir.

Denemek istedikleri restoranlar, spor merkezleri, güzellik salonları, kültür-sanat etkinlikleri, eğlence mekanları ya da özel ürünler, Grupanya’nin zengin fırsat çeşitliliği sayesinde artık tüketiciler için daha ulaşılabilir olur. İşletmeler, kalite, ortam, hizmet kalitesi gibi kriterler gözetilerek, üyelerinin her daim denemek isteyecekleri ve tanımaktan mutluluk duyacakları yerler arasından seçilir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir