Groupama Emeklilik Ve Sigorta İş İlanları 2017

Groupama Emeklilik Ve Sigorta 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Groupama Emeklilik Ve Sigorta insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Groupama Emeklilik Ve Sigorta iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma Arası 09:00-12:30 & 13:30-17:00

Uygun Pozisyonlar:  Acente Satış Uzmanı, Acente Satış, Engelli Personel.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.netResmi Web Site.

İnsan Kaynakları Uygulamaları

İşe Alım

Groupama’da tüm pozisyonların gerektirdiği özellikler tanımlanmıştır. Adaylar, bu gereklilikler doğrultusunda değerlendirilir. İşe alım sürecinde, mülakat ve referans kontrolü yapılarak en doğru adayın işe yerleştirilmesi sağlanır.

Ücret Politikası

Yeni yetenekleri şirketimize kazandırmak ve performansı yüksek çalışanlarımızı korumak amacı ile oluşturulan ücret politikalarında iki temel unsur göz önüne alınmaktadır.

Dış Denge

Sektörle rekabet edebilmek, yeni yetenekleri şirketimize kazandırabilmek ve dış devinimi azaltabilmek amacı ile sektörel veriler göz önünde tutulur. Bu amaçla sektöre yönelik ücret araştırması yapan şirketler aracılığı ile her yıl / gerek görüldüğü takdirde sigorta ve finans sektöründeki ücret dinamikleri incelenerek şirketin sektör içindeki konumu belirlenir.

İç Denge

Şirket içinde görevlerin birbirleri ile olan ilişkileri, yetki ve sorumlulukları göz önünde bulundurularak eşitlikçi bir yaklaşım sergilenir.

Bu iki temel unsur baz alınarak şirketin sektör içinde büyümek, gelişmek istediği alanlarda uygulayacağı ücret yaklaşımları belirlenir.

Sosyal Aktiviteler

Şirketimizin iç iletişim aktiviteleri kapsamında Futbol Takımımız, Basketbol Takımımız ve Kadın Koşu Takımımız düzenli antrenmanlar ile çalışmaktadır. Çeşitli turnuva ve yarışlara katılan takımlarımız bir çok başarıya imza atmaktadır.

Groupama hakkında:

Fransa’nın en büyük mütüel sigorta şirketi olan Groupama, tarım ve sağlık sigortalarından evde bakım sigortalarına uzanan pek çok alanda lider konumdadır. Groupama; Fransa dışında, İtalya, Portekiz, Slovakya, Türkiye, Yunanistan, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Çin, Vietnam ve Tunus olmak üzere 11 ülkede faaliyet göstermektedir. Groupama’nın 13 milyon müşterisi ve 34.000 çalışanı bulunmaktadır. Grup, sigortacılık ve bankacılık alanlarında müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendirilmiş ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Groupama, Türkiye’deki faaliyetlerine 1991 yılında Güneş Sigorta’nın yüzde 36 hissesini alarak başladı. Daha sonra, 2006 yılında Başak Emeklilik ve Başak Sigorta’yı, 2008 yılında Güven Hayat ve Güven Sigorta’yı satın aldı. 2009 yılında Başak ve Güven şirketlerinin faaliyetlerini ‘Groupama Sigorta A.Ş.’ ve ‘Groupama Emeklilik A.Ş.’ markaları altında birleştirdi. Aynı zamanda Milli Reasürans A.Ş.’nin yüzde 5,8 ile en büyük üçüncü hissedarıdır.

“Groupama, 2013 yıl sonu itibarıyla 1.086,2 milyon TL prim üretimi ve 705 milyon TL Bireysel Emeklilik fon büyüklüğüyle elementer, hayat ve bireysel emeklilik branşları toplamında Türkiye’nin önde gelen sigortacılık gruplarından biridir.” Groupama aynı zamanda, 2.344 özel acentesi, 64 brokeri ve 1.673 Tarım Kredi Kooperatifi’yle birlikte Türkiye’nin en yaygın dağıtım kanalına sahip sigorta şirketlerinden biridir. Groupama Türkiye prim üretiminde, Grubun Fransa harici faaliyet gösterdiği tüm ülkeler arasında ikinci sırada yer almaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir