Gratis İş İlanları 2017

Gratis 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Gratis insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Gratis iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanları, Satış Müdürü, Tedarik Zinciri Planlama Uzmanı, Part Time /Full Time Satış Danışmanı, İnsan Kaynakları Elemanı Engelli, Depo İade Uzmanı, Kişisel Bakım Koçu, Envanter Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Secretcv.com

Kariyer

Gratis ailesi olarak her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Bu büyüme, tüm çalışma arkadaşlarımız ve adaylarımız için kariyer fırsatları yaratıyor.

Düzenli eğitimler sağladığımız çalışanlarımıza, kariyer yollarında daha sağlam adımlarla yürümeleri için destek oluyoruz.

Genç, dinamik ve heyecanlı ekibimizde siz de yer almak isterseniz, ilanlarımıza başvurmak için lütfen başvuru kanalları üzerinden bize ulaşın.

Misyon

Gratis olarak, temel kişisel ihtiyaçlarınızın yanı sıra heyecan veren yeni ürünlerimizle sizin ve ailenizin mutluluğuna katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir