Global İletişim İş İlanları 2017

Global İletişim 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Global İletişim insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Global İletişim iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

TÜRKİYE’DE ÇAĞRI MERKEZİ SEKTÖRÜNÜN LİDERİ

Turkcell Global Bilgi bugün, sektöründe Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gelişmiş teknolojik sistemine sahip şirketlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alıyor.

Kariyer

Turkcell Global Bilgi, lider olma gücünü çağrı merkezi operasyonlarını yönetme konusundaki sahip olduğu deneyim, bilgi, teknolojik alt yapı ve nitelikli insan kaynağından almaktadır. Çağrı merkezi operasyonlarında görev yapan kadrolar dışında; İnsan Kaynakları, Bilgi teknolojileri, İş geliştirme, Süreç Yönetimi, Müşteri Deneyimi Geliştirme, Satış Yönetimi vb uzmanlık alanlarında görev yapan geniş ve nitelikli bir insan kaynağına da ihtiyaç duymaktadır.

İŞE ALIM SÜRECİMİZ

İşe alım süreci, gerek organizasyon içinde katma değer sağlamış yetkin ve performansı yüksek çalışanları, gerekse şirkete katma değer sağlayacak yeteneklerin bulunması ve standart değerlendirme süreçleri ile organizasyona kazandırılmasını kapsamaktadır. Bu doğrultuda, konusunda işe alım personelleri tarafından çeşitli kanallar kullanılarak (web sitesi, başvurular, kariyer portalleri, sosyal platformlar, danışmanlık hizmeti veren şirketler) insan kaynağa ulaşmakta ve istihdam sağlamaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir