Genpower Jeneratör İş İlanları 2017

Genpower Jeneratör Kurumları 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Genpower Jeneratör Kurumları insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Genpower Jeneratör Kurumları iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

Kurulduğumuz günden bu yana değerli iş ortaklarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve sevgili çalışanlarımızın desteğiyle hedeflerimize doğru ilerliyoruz.

Bu yolda ilerlerken başarıya ulaşmanın en etkin yolunun bir takım çalışması olduğunu biliyoruz. Başarı ilhamını yarattığı büyük sinerjiden alan Genpower ailesi, olarak; tüm dünyada kabul edilmiş standartlara uygun ürün kalitemizle ve zamanında yaptığımız teslimatlar ile pazardaki konumumuzu güçlendirdik, verimlilik ve kârlılığımızı önemli ölçüde artırdık.

Sergilediğimiz yönetim kalitesi ile tüm faaliyetlerimizin gelecek dönemlerde de sürdürülebilir olduğunu ispat ederek, ürün ve şirket değerlerimizi artıran önemli adımlar hamleler gerçekleştirdik.

Bir Türk firması olarak imza attığımız başarılarla ülkemizi temsil etmeye; gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında gerçekleştirdiğimiz güçlü yatırımlarla, ülke ekonomisine katkıda bulunmaya ve yeni istihdam alanları yaratmaya devam edeceğiz.

Atacağımız sağlıklı adımlarla GENPOWER’ı, çok daha iyi noktalara ulaştırmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayabilmemiz dileklerimle…

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir