Genpower İş İlanları 2017

Genpower 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Genpower insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Genpower iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Genpower’lı olmak

Başarının sırrının ‘insan’ olduğu bilinciyle benimsediğimiz ‘insana yatırım’ prensibi, en önemli ilkelerimizdendir. Firmamız, özverili çalışmalar sonucu bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Genpower’ı bu günlere getiren Genpower’lılara kurumsal ve köklü bir firmaya yakışan cazip ayrıcalıklar sunmaktadır.

Personel Seçimi ve İşe Alım süreci

Doğru takımı kurabilmek için seçimimizi firma değerlerimize sahip, vizyonumuza uygun ve misyonumuza sadık takım arkadaşlarından yana kullanıyoruz.

Firmamızda işe alım süreci; başvuru, değerlendirme, mülakat ve seçim aşamalarından oluşur.İşe başvuru süreci, adayın Internet üzerinden bize ilettiği CV’nin elimize geçmesiyle başlar. Adaylar, duyurduğumuz boş pozisyonların yanı sıra, ileride oluşacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere ‘Genel Başvuru’ da yapabilirler. Yapılan başvurularda belirtilen bilgiler, boş pozisyonlarımızla eşleştirilir. Bu değerlendirme sonucunda, temasa geçilen aday, iş görüşmesine davet edilir. Bu davetle gerçekleşen yüz yüze görüşmelerin amacı; adayın teknik ve kültürel açıdan gerekli pozisyona uygun olup olmadığını değerlendirmek ve adayın firmamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Tüm bu aşamalar sonucunda, pozisyona uygun en yetkin birey işe alınır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir