Genpa İş İlanları 2017

Genpa 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Genpa insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Genpa iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Şirket Şoförü, Teknik Servis Ürün Uzmanı, GSM Teknisyeni, Bayi Temsilcisi Uzman Yardımcısı, İletişim Danışmanı, Perakende Satış Danışmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

GELECEĞİNİZİ GELECEĞİN SEKTÖRÜNDE YARATIN !

Yoğun bir gelişimin yaşandığı telekomünikasyon sektöründe özellikle son 10 yılda ortaya çıkan hızlı büyüme bu alanı iş dünyası için çok daha anlamlı ve çekici hale getirmiştir. Özgün vizyonu, köklü kurum kültürü ve istikrarlı politikalarıyla 40 yılı geride bırakan Erdem Holding, bugün olduğu gibi yarınlarda da sektörün lider şirketi Genpa Telekomünikasyon ile teknolojinin bir adım ilerisinde olmayı sürdürecektir.
Erdem Holding çalışanları olarak böylesine stratejik öneme sahip bir alanın kritik unsurunun insan olduğuna duyduğumuz inanç ve bilinçle hedeflerimize ulaşmak için özverili ve paylaşımcı bir takım oyunuyla etkin bir sinerji yaratmaya çalışıyoruz.

İnsan Kaynakları Misyonumuz
Açık iletişimi, ekip ruhunu, kişisel ve mesleki gelişimi hedef alan uygulamalarıyla yola çıkan çağdaş İnsan Kaynakları yapılanmamızda temel misyonumuz; şirketimiz ve çalışanlarımızın hedef ve beklentilerini yüksek ahlaki standartlar dahilinde uyumlaştırarak, etkin, verimli ve motive çalışan bir organizasyonla şirket vizyon ve hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

Başvurmak için
Bugünün ve yarınların lider sektöründe bu güçlü ve iddialı takım oyuncuları arasında siz de yerinizi almak istiyorsanız Özgeçmiş Bankamız’a üye olarak özgeçmişinizi doldurabilir ve aşağıdaki iş fırsatlarına başvurabilirsiniz.

Gizlilik İlkemiz
Erdem Holding’e bağlı kuruluşlardan herhangi birine yaptığınız iş başvurusu İnsan Kaynakları Departmanı tarafından gizlilik prensiplerine uygun olarak 1 yıl süreyle saklanacak; ilgili şirket yöneticileri dışında hiç kimseyle başvurunuz paylaşılmayacaktır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir