Gedik Kaynak İş İlanları 2017

Gedik Kaynak 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Gedik Kaynak insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Gedik Kaynak iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kimya Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Enerji Mühendisi, Avukat, Teknik Ressam, Üst Düzey Yönetici Asistanı, İthalat Müdür Yardımcısı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: [email protected]

1963 yılında kurulmuş olan GEDİK KAYNAK, yıllık 90.000 ton örtülü kaynak elektrotları, gazaltı , tozaltı ,özlü tip kaynak telleri , redresörler, ,gazaltı , tozaltı kaynak makineleri , inverter tip kaynak makineleri ve kaynak jeneratörleri üretmektedir. Şirket, robotik kaynaklı çözüm uygulamalarıyla kaynak otomasyonu konusunda da hem iç pazar hem dış pazara yönelik üretim ve satış faaliyetleri gerçekleştiren Türkiye’ nin lider kaynak kuruluşudur.

GEDİK KAYNAK, İstanbul Pendik Şeyhli’ de 75.000 m2′ lik bir alana kurulu tesislerinde, kaynak sarf malzemelerinde GEKA, kaynak makinelerinde ise GeKaMac uluslararası ve tescilli markalarıyla çok geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır.

GEDİK KAYNAK, kaynak malzemesi üretim faaliyetlerinin yanı sıra satış sonrası hizmet, eğitim, yedek parça, yurt içi ve yurtdışı hizmetleriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalar, uzun yılların deneyimi ve sınırsız özveri ile yürütülmekte olup, müşterilerinin istekleri doğrultusunda alternatif çözümlerle özel ürünler üretebilme ve istenilen zamanda sevk edebilme kabiliyetiyle, müşterilerinin çözüm ortağı olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Bir dünya markası olan GEDİK KAYNAK, kendisine ait know-how ve teknolojisi ile tüm sektörlere yönelik ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirme ve iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Gerçekleştirilen AR-GE çalışmaları uzman ekipler tarafından modern ve tam donanımlı laboratuarlarda sürdürülmektedir. GEDİK KAYNAK, müşteri istekleri doğrultusunda yapılan çalışmaların sonucu olarak ortaya çıkan yeniliklerle kalıcı çözümler üretmekte, yurt içi ve yurt dışındaki büyük projelere yüksek kaliteli ürünler vermektedir.

GEDİK KAYNAK proje mühendisi ekibi, hem ürün hem de uygulama olarak kaynak sektöründe gerçekleştirdiği özel çalışmalarla müşteri odaklı ve stratejik ortak olgusuyla hizmet vermektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir