Gea Klima İş İlanları 2017

Gea Klima Kurumları 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Gea Klima Kurumları insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Gea Klima Kurumları iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Yatırımcılar, projeciler ve mimarlar artık yapı mühendisliğinin geliştirilebilir olması konusunda çözüm arayışları içerisindeler.

Her bina kendine özgüdür. Konum, büyüklük, inşaat kalitesi ve bilhassa ciddi bir artış gösteren yapı mühendislik teknolojisi binanın verimliliğini belirleyici unsurlardır. Enerji konusunun önem kazanmasındaki en büyük rol, binaların dünya üzerindeki tüm enerjinin %40’ını kullanması ve dünyadaki CO2 salınımının %21’ine ulaşmasıdır. Enerji masrafları kullanıcı ve kiracılar için “ikinci bir kira” konumuna gelmiştir.

Söz konusu havanın ısıtılması, soğutulması, temizlenmesi, nemlendirilmesi ve neminin alınması ise, “Air Treatment” gelişmelere katkıda bulunmaktadır. Yapıya özel çözümler ile hava şartlandırmasında mümkün olan en yüksek enerji tasarrufu ve uzun ömürlü çözümlerin sonucunda sağlanan şudur: Maliyetten tasarruf, konfor ve iş verimliliği.

Air Treatment” çözümleri, çok hassas alanlarda dahi (Hastaneler, temiz odalar) tüm uluslar arası standartları karşılamakla birlikte, klima santralleri için özel oluşturulan “EUROVENT Klima Santrallerine Uyumluluk Komitesinde” ön sıralarda yerini almaktadır. Bununla birlikte sürdürülebilirlik ve kusursuz sistem entegrasyonu konularında yeni standartlar belirlemektedirler. Bu standartlar spor tesisleri (Stadyumlar), fabrika binaları, havaalanı tesisleri, yüzme havuzları, ofisler, müzeler ve oteller için geliştirilmektedir.

“Air Eco2nomy” olarak özetlenen bu konsept, “Air Treatment”’ın teknolojik üstünlüğünün bir kanıtıdır. Air Eco2nomy teknolojiden fazlasıdır. Bir duruştur ve gelecek için değerler üretir: Kullanıcı ve sakinler için hayat kalitesi, enerji kaynaklarının ve çevrenin korunması, yatırımcı ve projeciler için güvenlik.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir