Garanti Emeklilik İş İlanları 2017

Garanti Emeklilik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Garanti Emeklilik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Garanti Emeklilik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI – DENEYİMLİ, GENEL BAŞVURU – ENGELLİ ADAY, PROJE YÖNETİMİ YETKİLİSİ, ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım
“Doğru işe doğru insan” ilkesi ile hareket ediyoruz, İş fırsatlarımızı internet sitemiz ve kariyer portalları üzerinden yayınlıyor, modern işe alım uygulamaları ile uygun adaylarımızı belirliyoruz.

Adil ve Şeffaf Paylaşım
Garanti Emeklilik’te eşit işe eşit ücret politikası uygulanmaktadır. Tüm ücret bilgileri, ödüllendirmeler şeffaf bir şekilde çalışanlar ve yöneticileriyle paylaşılır. Ücret bilgilendirmeleri kişiye özel olarak İnsan Kaynakları sistemi aracılığıyla yapılır.

Ücretlendirme Politikası Prensipleri
Tüm çalışanlarımız yaptıkları görevin iş değeri ile paralel olarak ücretlendirilirler. Eşit işe eşit ücret politikamız ile benzer görevdekiler benzer ücretlendirilirken, dış denge (piyasa duyarlılığı) ve piyasa dinamikleri ücret araştırmaları sayesinde dikkate alınır. Çalışanların maaş ve ücret tutarlarının belirlenmesinde performansları ve piyasa koşulları değerlendirilir.

Hedeflerle Yönetim ve Performans Değerlendirme
Garanti Emeklilik’de performans süreci, somut ve ölçülebilir hedeflere dayalı olduğundan oldukça objektiftir. Dönem başında belirlenen hedefler doğrultusunda, çalışanlar yöneticileri ile birlikte kendi görevlerine uygun hedefler belirler. Bu hedefler yıl boyunca takip edilir, gerekli değişiklikler ve yönlendirmeler yapılır. Gerçekleştirilen hedeflerle karşılaştırılarak performans düzeyleri belirlenir. Tüm çalışanların, yapılan performans değerlendirmesine ait sözel geri bildirim alma ve verilen performansa katılmama hakkı vardır.

Kariyer İmkanları
İçerden yükselme, Garanti Emeklilik’in temel yaklaşımıdır. Garanti Emeklilik çalışanları gösterdikleri performansın karşılığında, “Kariyer Haritaları” ve “Kariyer Fırsatları” programlarıyla şirket içinde ihtiyaç duyulan görevlere geçebilirler. Artan sorumluluklarına paralel, sektör ve iç dengeyi gözeten ücret artışları ve yan haklara sahip olurlar.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir