Gama Güç Sistemleri İş İlanları 2017

Gama Güç Sistemleri 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Gama Güç Sistemleri insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Gama Güç Sistemleri iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt A.Ş., GAMA Holding’in Enerji Santralları yapım projelerinde Mühendislik-Satın alma-Yapım “EPC” (Engineering-Procurement-Construction) taahhütler alanında uzmanlaşan bir iştirakidir.

GAMA Güç Sistemleri, müşterilerinin enerji santral yatırımlarını hayata getirmelerinde en etkin hizmeti verebilmek amacıyla, faaliyetlerini “mühendislik, satın alma, yapım, çalıştırma ve devreye alma, garanti dönemi hizmetleri ve yedek parça desteğini” içerecek şekilde yapılandırmıştır. GAMA Güç Sistemleri müşterilerine enerji yatırımları konusunda her türlü enerji santralı taahhütleriyle, kesintisiz ve eksiksiz bir anahtar teslim hizmet paketi sunmaktadır.

GAMA Güç Sistemleri, enerji santralları konusunda dünyada lider EPC şirketler arasındaki yerini pekiştirmektedir. Çok kültürlü yönetim yaklaşımı ile GAMA Güç Sistemleri, dünya genelinde ve çok çeşitli yerlerde hizmet verebilme esneklik ve becerisine sahiptir. GAMA Güç Sistemleri; yerel dil, kültür ve çalışma koşullarını anlayarak, en yüksek standartlarda hizmet sağlama prensibini benimsemiştir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir