Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2017

Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NDEN

Üniversitemiz Mühendislik ve Teknoloji Fakültesine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 26.maddesi uyarınca aşağıda belirtilen kadroya Öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48.maddesindeki genel şartları ve “Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönergesinde” belirtilen şartlan haiz olmaları gerekmektedir.

Profesör kadrosu devamlı statüde olup, atanmak isteyen adayların, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin” 17. Maddesinde belirtilen şekilde, dilekçe ekinde özgeçmişini, Doçentlik belgesini, 4 adet fotoğraflannı, yayın listesini (Başlıca araştırma eseri belirtilecektir., bilimsel çalışma ve yayınları ile bunlara yapılan atıfları 6 adet dosya halinde hazırlayarak Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına,

İlan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmamış diplomayla ve eksik evrakla başvuranların başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlan olunur.

ADRES: Galatasaray Üniversitesi Çırağan Cad. No: 36, 34347 Ortaköy/ İSTANBUL

MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

ANABİLİM DALI KADRO UNVANI ADET DERECE ADEDİ AÇIKLAMA

Endüstri Mühendisliği Profesör 1 1 Endüstri Mühendisliği alanında Doçent unvanına sahip olmak

 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir