Fujitsu İş İlanları 2017

Fujitsu 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Fujitsu insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Fujitsu iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Finansal Danışman, Satış Yöneticisi, Eğitim Uzmanı, Kıdem Yazılım Uzmanı, Destek Sorumlusu, İnsan Kaynakları Yetkilisi,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Dünyanın önde gelen elektronik bileşen üreticilerinden Fujitsu Group, bilişim ve iletişim alanında dünyanın lider teknoloji sağlayıcıları arasında yer almaktadır.  100’ün üzerinde ülkede  172 bini aşkın çalışanıyla Fujitsu Group, sistemler ve hizmetler alanındaki uzmanlığını gelişmiş ve üstün tasarımlı teknolojilerle birlikte sunuyor.  55 milyar dolarlık cirosu, 2,5 milyar dolarlık Ar-Ge harcaması, 1.500 bilim adamı ve 15 bin mühendis ile hemen her gün yenilikçi bir teknolojiye imza atan Fujitsu Group, Avrupa’dan Orta Doğu’ya Afrika’dan Hindistan’a kadar birçok pazarda faaliyet gösteriyor.

Fujitsu, Türkiye’de ise büyük bir bölümü mühendis olan 289 çalışanı ve bilişim alanındaki uzmanlığı ile ülke sathında 32 farklı lokasyonda 1,5 milyonun üzerinde farklı marka ve modelde cihazı destekliyor.

Tamamen Fujitsu Group sahipliğinde, bölgesinde güçlü bir şekilde konumlanan Fujitsu Türkiye, aynı zamanda grup içinde dünyada tek Partner Assembly Line’ı olan şirket olma avantajına sahiptir. Fujitsu Türkiye, şu ana kadar 50 bini aşkın PC’nin üretildiği tesisi sayesinde Ulaştırma Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Fortis Bank, Milli Savunma Bakanlığı ve Takasbank gibi çok sayıda kurum ve kuruluşun PC ihtiyacını karşıladı. Fujitsu, Partner Assembly Line ile en yeni teknolojiyi en hızlı şekilde üretebiliyor, ürünlerini piyasaya en uygun teslim ve fiyat koşullarında sunabiliyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir