Frito Lay İş İlanları 2017

Frito Lay 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Frito Lay insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Frito Lay iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Sistem Destek Sorumlusu, Finans Operasyon Sorumlusu, Borçlar Muhasebesi Sorumlusu,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İş ve Staj Olanakları

Başarıya kendini adamış, kazanma arzusuyla kendini ve çevresini bir adım öteye götürmeyi hedefleyen, iş yaptığımız pazarlarda büyümemizi gerçekleştirmek için yenicilik ve dürüstlükten ödün vermeden yüksek performans gösterecek kişilerle çalışmak istiyoruz.

İş Olanakları

PepsiCo Türkiye’de işe alım süreci, Çeşitlilik ve Dahil Etme prensibimiz ışığında, PepsiCo Liderlik yetkinliklerine göre yapılır.

Sözel ve sayısal beceriyi ölçmeyi amaçlayan sınavlar, özgeçmiş ve yetkinlik bazlı mülakat, değerlendirme merkezi, mesleki kişilik envanteri ve referans kontrolü kullanılan araçlardan bazılarıdır.

Yöneticilerimiz tüm sürece birebir dahil olup, adaylarımızı daha yakından tanır ve en doğru işe alımı yapmak için İnsan Kaynakları ile birlikte etkin şekilde çalışırlar.

Onboarding: İşe giren çalışanlarımıza, şirkete adaptasyonlarını kolaylaştıracak ve PepsiCo prensipleri hakkında bilgi alabilecekleri oryantasyon kitleri ve broşürleri sağlanır. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza, şirket içinde önceden belirlenmiş ve ilgili eğitimlere katılmış Onboarding Koçları atanır. Bu sayede çalışanlarımızın ilk 6 aylık süreçlerinin; koçları ile koordineli şekilde geçirmeleri ile şirkete uyum sürecinin en etkin biçimde yönetilmesi amaçlanır. İnsan Kaynakları tarafından yürütülen çalışan ve yönetici anketleriyle sürecin düzenli takibi sağlanır.

Staj Olanakları

PepsiCo Türkiye yaz ve kış dönemlerinde stajyer alımı yapabilmektedir. Staj sürecinde işe alım için özgeçmiş ve yetkinlik mülakatı, değerlendirme merkezi gibi araçlar kullanılmaktadır.

Staj olanaklarımız, proje bazlı olarak yöneticilerin yakın takibinde ve şirket önceliklerimizi destekleyecek şekilde yapılandırılır.

Herhangi bir dönemde sorumluluk alma becerisiyle kanıtlanmış sonuçlara ulaşıp, kültürümüze uyum göstererek stajını başarıyla tamamlamış ve fark yaratmış arkadaşlarımız, işe alım sürecimizde öncelikli değerlendirilme olanağına sahip olurlar.

Açık staj pozisyonlarına kariyer.net üzerindeki şirket alanımızdan ulaşmak mümkündür.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir