Ferro Döküm İş İlanları 2017

Ferro Döküm 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ferro Döküm insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ferro Döküm iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru sonrasında uygun pozisyonlara alımlar yapılmaktadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

“İnsana değer verme”nin yanı sıra, değerler listesini “Güvenilirlik, Girişimcilik ve Yenilikçilik, Kaliteye Odaklanma, Müşteri Odaklılık, Başarma Azmi” ile oluşturan Ferro Döküm, bu değerleri uygulamaya geçirecek insan kaynağını titiz bir seçme sürecinden geçirerek oluşturmaktadır.

Ferro Döküm, ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz eleman alımları yapmaktadır. Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli ve öğrenmeye açık adaylar, deneyimli pozisyonlarda ise firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. İşe alınacakları bölümden bağımsız olarak, tüm adayların yapacakları işe göre farklı seviyelerde beklenen, ancak tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin olması gerekmektedir.

Yapılandırılmış araçları da içeren işe alım süreçleri ile adaylardan beklenilen yetkinliklerin ve teknik becerilerin ölçümü titizlikle yapılmakta, aday seçme kararları buna göre verilmektedir.

Staj

Ferro Döküm, hizmet verdiği sektörlerde ihtiyaç duyacağı insan kaynağını geliştirmek ve yetiştirmek amacı ile üniversite ve meslek lisesi öğrencilerine staj olanağı sunmaktadır.

Lise Stajı :
Ferro Döküm’de meslek lisesi stajyer başvuruları yaz döneminde kabul edilir ve okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilir. Departmanlardan gelen “Stajyer Talep Formu” ile departmanlar tarafından istenen öğrenci sayısı, meslek alanı, staj günleri tespit edilir. Staj yapacak olan öğrencilerin meslek eğitim sözleşmeleri ilgili okullardan en geç Eylül ayı eğitim – öğretim yılı başlangıç haftası içinde İnsan Kaynakları Birimi’ne ulaştırılarak staj süreci başlatılır.

Üniversite Stajı :
Üniversite stajyerleri için staj dönemleri üniversite ve yüksek okulların kapanış dönemleri göz önünde bulundurularak İnsan Kaynakları Grup Müdürlüğü tarafından tespit edilir ve duyurulur. Şirketimizde staj yapmak isteyen ve okulundan getireceği evrak ile staj yapma zorunluluğu bulunduğunu belgeleyen öğrenciler “Başvuru Formu” doldururlar. Öğrencilerin staj/bölüm tercihlerine göre başvuru formları gruplandırılır. Departmanlardan gelen “Stajyer Talep Formu” ile departmanlar tarafından istenen öğrenci sayısı, aranan nitelikler ve staj dönemi tespit edilir. İlgili birimler verilebilecek proje bazlı çalışmaların içerikleri doğrultusunda belirledikleri kontenjana göre başvurular arasından seçim yaparlar. Staj dönemi Haziran-Eylül ayları arasındadır ve stajyerler, belirlenmiş staj başlangıç tarihlerinde stajlarına başlarlar.

Ferro Döküm Hakkında

Kocaeli’nin Gebze ilçesindeki 52.000 m2’lik alana kurulu tesislerinde faaliyet gösteren Ferro Döküm Döküm Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş., 75.000 ton üretim kapasitesiyle Türkiye’nin önde gelen dökümhanelerindendir.

Ferro Döküm; 1972 yılında Türk Döküm Sektörü’ne katılmış olup, Gebze’de kurulu üretim tesislerinde sfero ve gri döküm pazarı için üretim yapmaya devam etmektedir. Otomotiv, makine, elektrik ve inşaat endüstrileri için 0,3 kg’dan 120 kg’a kadar parça üretebilen Ferro Döküm, büyüme stratejisi hedeflerine bağlı olarak, 1985, 1988, 1992, 1998, 2012, 2014 yıllarındaki yatırımları ile 75.000 ton / yıl kapasiteye ulaşmıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir