Ferrero İş İlanları 2017

Ferrero 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ferrero insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ferrero iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Üretim Elemanı, Üretim Stajyeri

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Özgeçmişinizi doğrudan [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Genel Nitelikler:

Dünyanın en büyük çikolata üreticilerinden biri olan Ferrero, Manisa fabrikasında görev almak üzere kalite bilincine sahip, dinamik, azimli ve aşağıdaki özelliklere uygun ‘Üretim Çalışanları’aramaktadır.

  • Meslek Yüksek Okulu , Lise veya Meslek Lisesi mezunu
  • Tercihen Gıda Bölümlerinde eğitim almış ve en az 1 yıl tecrübesi olan
  • Kendisini geliştirmeye istekli
  • Hijyen, İş Sağlığı ve İş Güvenliği kurallarına önem veren
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Vardiyalı çalışabilecek
  • Manisa Merkez’de ikamet eden veya edebilecek olan
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

İş tanımı

Üretim departmanında vardiyalı düzende çalışarak;

  • Fabrikamızın üretim departmanında  görev almak,
  • Üretim hatlarında ürün kontrolleri, takibi ve paketleme bölümlerinde görev almak.

Ferrero sunduğu sayısız kariyer ve eğitim fırsatıyla sizi kendinizi kanıtlamaya ve yeteneklerinizi açığa çıkarmaya davet ediyor.
Birbirinden farklı olmalarına rağmen köklü değerler ve ortak bir kültür etrafında bir araya gelmiş, Ferrero’nun tarihi ve geleneklerinin bir parçası olmuş insanlardan bir şeyler öğrendiğinizi hayal edin. Grubun sahip olduğu özellikler ve içinde bulunduğu pazarların dinamik doğası sayesinde Ferrero çalışanları ürün ve tüketicileri hiçbir zaman akıllarından çıkarmadan çalışıyorlar.
Ferrero kişisel gelişiminiz için sayısız mesleki fırsatlar sunar. Şirket yeşermekte olan yeteneklere her zaman destek olmayı hedeflemiştir. Bu grubun gelişim ve değerlere dayalı insan kaynakları kültürünün bir parçasıdır. Ferrero bireysel gelişimin desteklenmesinin şirket başarısına önemli katkılarda bulunacağının bilincindedir. Siz de profesyonel kariyer yolculuğunuza adım atarak potansiyelinizin gerçeğe dönüştüğüne şahit olun.
Bu kariyer yolculuğu, daha ilk günden Ferrero değerlerini öğrenmenizi ve bu değerlere uyum sağlamanızı hedef alır. Bunun için özel bir oryantasyon programı hazırlanmış ve şirketin çeşitli birimleriyle bağlantı ve iletişim kurmanız amaçlanmıştır.
Gerisi size kalmış! Ferrero çalışanlarının yeteneklerini en ileri derecede kullanmalarına ve kendi gelişimlerinde öncü bir rol oynamalarına destek olmaktadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir