Ewe Enerji İş İlanları 2017

Ewe Enerji 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ewe Enerji insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ewe Enerji iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Tekniker / Teknisyen, Genel Başvuru, SAP ABAP UZMANI

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Merkezi Oldenburg’da bulunan, 9.000’nin üzerinde çalışanı 8 milyar Euro’nun üzerinde cirosu ile Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan EWE AG, 2007 yılında girdiği Türkiye pazarındaki faaliyetlerini yüzde 100 iştiraki olduğu EWE Turkey Holding çatısı altında sürdürmektedir.

EWE Turkey Holding A.Ş., Türkiye’nin en büyük doğal gaz dağıtım şirketlerinden olan ve Türkiye’nin önemli sanayi merkezlerinde faaliyet gösteren Bursagaz ve Kayserigaz’ın çoğunluk hissedarıdır. Her iki şirket de yatırımlarıyla daha fazla konut ve işyerinin çevreci bir yakıt olan doğal gaz kullanımına geçmesine yönelik adımlar atmaktadır.

EWE, sektörün en büyük beş toptan satış ve ticaret şirketinden biri konumunda olan EWE Enerji A.Ş. ile ülke genelinde endüstriyel müşteriler, elektrik santralleri ve yerel dağıtım şirketlerine hizmet vermektedir.

EWE Turkey Holding A.Ş.’nin diğer bir iştiraki olan ve 2012 yılında faaliyetlerine başlayan Enervis Enerji Servis A.Ş. ise, halihazırda enerji verimliliği, iç tesisat kontrol, sayaç kalibrasyon, sayaç okuma, gaz kesme-açma, eğitim ve sertifikalandırma konularında faaliyet göstermektedir.

Bursagaz 5 bin kilometreyi aşan boru hattı altyapısıyla, 750 bini aşkın müşteriye 2,7 milyar metreküp doğal gaz temininde bulunmaktadır. Kayserigaz ise 2 bin 100 kilometrekarelik şebekesi ile Kayseri ilinde 350 bin müşteriye 541 milyon metreküp doğal gaz temin etmektedir. EWE Enerji 2013 yılı sonu itibariyle yurt çapındaki müşterilerine 2 milyar metreküp civarında gaz tedarik etmeyi hedeflemektedir. Bu hacim EWE Enerji’yi Türkiye’nin en büyük oyuncularından biri haline getirmiştir.

EWE Turkey Holding, Almanya ve Türkiye arasında teknoloji transferi ile desteklenen yenilikçi iş modelleri, EWE Grubu’nun yaklaşık 80 yıla dayanan tecrübesi ve şirketleri arasındaki sinerjiyle hızla gelişen enerji piyasasında hızla büyümektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir