Evve Avm İş İlanları 2017

Evve Avm 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Evve Avm insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Evve Avm iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Satış Elemanı, Mobilya Montaj İşçisi, Mağaza Müdürü, Satış Danışmanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

VİZYON – MİSYON

Ülkemizde, ticaretin geçmişten gelen ortak değerler ve iş ahlakı kazanımlarıyla , bugünün değişen ve gelişen hizmet sektörü yüzünün sentezini yaparak ; kalite, teknoloji, uygun fiyat ve ödeme kolaylığı avantajları ile tüketiciyi dev markalar ile buluşturmak.

Dayanıklı tüketim malları , çok katlı mağazalar sektöründe, her geçen gün eklenen yeni marka ve ürünler ile her gelir düzeyine hitap eden , tüketicinin tüm ihtiyaçlarına hızlı cevap verecek zengin ürün gamını tüketici tercihine sunmak.

Vatandaşlarımızın , sahip olmak istedikleri veya yenilemek istedikleri dayanıklı tüketim mallarını satın almak için, şartların uygun olacağı günü uzun süre beklememeleri ve ihtiyaçlarını tatmin edemeyerek zorluklar yaşamamaları , satın aldıktan sonra artan ödemeler veya karşılayamadıkları zorunlu ihtiyaçlardan dolayı sıkıntıya girmemeleri için ; çeşitli fırsatlar sunan ödeme şekilleri ve vadeler ile aile bütçelerine en uygun olanı seçebilmelerine olanak sağlamak.

Şirketimiz ,sektördeki yaklaşık 20 yıllık deneyimi ile oluşturduğu mağazalarını , ülkemizin her köşesinde yapacağı yatırımlarla arttırarak, hizmet ağını ülke sathına yaymak ve EVVE markasının satışta ve satış sonrası hizmette kalite ve güvenilirlik açısından layık olduğu büyüklüğe ulaşmasını gerçekleştirmektir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir