Evliya Şekerleme İş İlanları 2017

Evliya Şekerleme 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Evliya Şekerleme insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Evliya Şekerleme iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

1960 yılında kurulan Evliya Şekerleme yaklaşık yarım asırdır ağzımızı tatlandırmaya devam ediyor. Yumuşak şekerleme, sert şekerleme, kokolin çikolata, jöle şekerleme gibi ürünler üreten Evliya Şekerleme ürünlerini tüketicilere arz etmektedir.

Gıda sektöründe üretim yapmanın bilincini taşıyan Evliya, hijyenik bir ortamda ürettiği ürünleri daima kalite anlayışı ile üretimini sürdürerek bir Dünya markası olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kaliteli ürünler, kaliteli hammaddelerden üretilir prensibi ile hareket etmekte, bize en kaliteli ürün ve hizmeti sunan tedarikçiler ile yolumuza devam etmekteyiz.

Türkiye’nin %80’ini kapsayan bayi ağı ile Ege, Marmara, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinde ürünlerimizin dağıtımını yapmakta, Türkiye’nin tamamını kapsamaya yönelik bayileşme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Üretimimizin %65 ini dünya genelinde 50 ülkeye ihraç etmekteyiz. Firmamız TSE imalat yeterlilik belgesine sahiptir; ayrıca Helal, HACGP ve EN ISO 22000:2005 standartlarına uygunluğu akredite edilmiştir.

Evliya, gelecekte de sürekli kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yapmaya ve sektörünün tanınmış firmaları arasında yer alarak ağızlara tat vermeye devam edecektir.

Çikolata, şekerli ürünler piyasasında ve atılım yaptığımız her alanda insanlığa dünyanın en güzel lezzetlerini bir arada sunmaktır. Geliştirdiğimiz ürünlerle sektörümüzde farkımızı ortaya koyarak modern tesisimizde tecrübeli ve dinamik kadromuzla birlikte kurumsallaşma sürecini aşmış ve dünya pazarında üst düzey bir marka olma yolunda ileriyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir