Evkur İş İlanları 2017

Evkur 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Evkur insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Evkur iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Özel Güvenlik Görevlisi, Ahçı / Aşçı Yardımcısı, CEP TELEFONU SATIŞ DANIŞMANI, Web Yazılım Uzmanı, Çağrı Merkezi Elemanı, Güvenlik Görevlisi, Bilgisayar Satış Danışmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

HAKKIMIZDA

Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan firmamız;değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır.EVKUR Markası’nın ilk örneğini oluşturan Murat Halı Mağazaları,1994 yılında ismini EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugun 27’si İstanbul’da ,53’ü de Türkiye’nin çeşitli illerinde olmak üzere toplam 80 mağazamızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

1987 yılında sadece halı satışı yapan firmamız, bugün müşterililerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ana gruplarından oluşan 68.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır. Çok katlı yürüyen merdivenli mağazalarımız müşterilerimizin alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimiz; 80 mağaza, 150.000 m2 kapalı alan ve 3500 çalışanımızla; EVKUR olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız. Geçmişten aldığmız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla EVKUR A.Ş. olarak Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğiz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir