Eureko Sigorta İş İlanları 2017

Eureko Sigorta 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Eureko Sigorta insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Eureko Sigorta iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Stajyer adayları İnsan Kaynakları ve ilgili birim yöneticisi ile değerlendirme sürecine girerek olumlu olarak değerlendirilmesi haline stajlarına başlarlar.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

 

 

Eğer aşağıda yer alan açık pozisyonlarımız kariyer hedefiniz ile ilgili değilse, [email protected] adresine başvuru yapmak istediğiniz görev adını belirterek özgeçmişinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Uygun Pozisyonlar: Bölge Yetkilisi, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Sigorta Satış Temsilcisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi – [email protected]

Başvurunuzun ardından özgeçmişiniz, ileride oluşabilecek açık pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere aday havuzumuza iletilecektir. Değerlendirme süreci, niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacaktır. Yetkinlik ve tecrübeleriniz mevcut ihtiyaçlarımızla karşılaştırılıp, uygunluk durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Eureko Sigorta’da Kariyer

Eureko Sigorta çalışanlarına değer veren ve mutlu çalışanların başarılı şirketler yarattığına inanan uluslararası bir sigorta şirketi. Bu inanışa paralel olarak, İnsan Kaynakları politikaları da çalışana yatırım yapmaktan kaçınmayan bir üslup benimsiyor.

Ayrıca yabancı bir şirket olmasının getirdiği pek çok avantajı İK süreçlerinde de kullanıyor.

Eureko’lu Olmak

Eureko Sigorta çalışanlarına değer veren ve mutlu çalışanların başarılı şirketler yarattığına inanan uluslararası bir sigorta şirketi…

Eureko Sigorta çalışanlarına değer veren ve mutlu çalışanların başarılı şirketler yarattığına inanan uluslararası bir sigorta şirketi olarak konumlanmıştır. Bu inanışa paralel olarak, İnsan Kaynakları politikaları da çalışana yatırım yapmaktan kaçınmayan bir üslup benimsiyor.

Eureko Sigorta’da şirket kimlik ve değerlerine sahip çıkan ve onları yaşatan bir kültür benimsenir. Şirket değerlerimiz güven, sadelik, şeffaflık, başarma arzusu, mutluluk odaklılık ve yaratıcılık bir Eureko’lunun temsil ettiği değerlerdir. Tüm şirket uygulamalarımız, çalışma stillerimiz bu değerlerin yaşatılacağı şekilde tasarlanır.

Kurumumuz, yabancı bir şirket olmasının getirdiği pek çok avantajı İK süreçlerinde de kullanıyor. Çalışanlarını gerek Hollanda’daki genel merkez Achmea’da, gerekse Avrupa’ya dağılmış olan diğer ülkelerdeki şirketlerinde açılan projelere göndererek onlara uluslararası alanda çalışma deneyimi kazanma fırsatı sunuyor.

Eureko Sigorta, çalışanlarının bağlılığını ve memnuniyetini fazlasıyla önemsiyor. Çalışanlarının yaklaşık %60’ının Y kuşağı olduğu şirketimizde, İnsan Kaynakları uygulamalarında bu dikkate alınarak süreçler tasarlanmaktadır.

Eureko’lu Olurken

Eureko’da çalışmayı tercih eden adaylar, çalışanlarımız kadar değerlidir.

Eureko Sigorta olarak gelişime açık, dinamik, yaratıcı, başarma arzusu yüksek ve deneyimi ile katma değer sağlayan profesyoneller ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Öte yandan yeni mezun gençlerin profesyonel yolculuklarında yanlarında yer almayı ve başarılı profesyonellere dönüşmelerine katkıda bulunmayı çok seviyoruz.

İş başvurularınız, pozisyon kriterleri doğrultusunda incelenip , değerlendirmeye alınır ve cevaplandırılır(*).

(*) Eureko Sigorta İnsan Kaynakları Birimi, Türkiye’nin lider İnsan Kaynakları platformu Kariyer.Net tarafından verilen “2011 İnsana Saygı Ödülü”nü almaya ikinci kez hak kazandı.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir