Ets Tur İş İlanları 2017

Ets Tur 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ets Tur insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ets Tur iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kalkış Elemanı, Web Operasyon Elemanı, Fatura Kontrol Elemanı, Ön Muhasebe ve Kredi Kartları Elemanı, Engelli Personel, Acentelerimizde Çalışmak Üzere Seyahat Danışmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Değerlendirme
Etstur İnsan Kaynakları Departmanı’na ulaşan detaylı özgeçmişleriniz bilgi, beceri, eğitim düzeyi, iş tecrübesi gibi kriterler çerçevesinde kayıt altına alınıyor.

Öngörüşmeler
Nitelikleriniz ve açık kadrolarımız doğrultusunda mülakat süreci başlıyor. Temel yetkinliklerimize ve görevin gerektirdiği fonksiyonel yetkinliklere uygun adaylar, ikinci mülakata davet ediliyor.

Psikometrik testler
Görevin niteliğine göre genel yetenek, kişilik envanteri gibi psikometrik testler uygulanıyor.

Görev teklifi
Birinci mülakat ve ikinci mülakat süreci olumlu bulunan ve psikometrik test sonuçları uygun olan adaylara görev teklifi yapılıyor. Herhangi bir pozisyonda değerlendirilemeyen adaylara cevap mektubu gönderiliyor.

Etstur’un 1991 yılında Mehmet ve Murat Ersoy tarafından kurulması Türk turizminde önemli bir kilometre taşı oldu. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Etstur, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı.

Türkiye’deki organize seyahat sektörünün %56’lik pazar payına sahip kuruluş, yurt içinde 130’u tek yetkili olmak üzere 1.000’i aşkın otel pazarlamaktadır. Türkiye’de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten marka, çatısı altında birçok markaya da ev sahipliği yapmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir