Eti Makina İş İlanları 2017

Eti Makina 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Eti Makina insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Eti Makina iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

ETİ Makine’nin temelleri resmi kuruluşu olan 1978’den çok öncelere, 1962 yılına, kurucumuz Firuz Kanatlı’nın önderliğindeki ilk bisküvi fırınının üretimine dayanmaktadır.

Ülkemizdeki gıda teknolojilerinin gelişimine önemli katkılar sağlamış olan ETİ Makine, 1967 yılında Türkiye’de ilk kez otomatik üretim hattını hayata geçirmiştir. 1978 Yılında da ETİ Makine, ETİ Şirketler Grubu’nun gıda üretim tesislerindeki ekipman ve makine ihtiyaçlarını karşılamak görevini üstlenen bir anonim şirket olarak resmen kurulmuştur. Bisküvi, kraker ve kek üretim tesislerini anahtar teslim niteliğinde kurup, işletmeye alacak bir altyapı ve birikime sahiptir.

1967 yılında saatlik üretim kapasitesi 850 kg. olan bu üretim hattının ardından ETİ Makine her geçen gün büyüyerek, kendine özgü tasarım ve teknolojilerini geliştirerek bu konuda yabancı şirketlere olan bağımlılığı engellemiştir. Bugün gelinen noktada kurduğu üretim hatlarının saatlik kapasitesi 3 tonun üzerindedir.

Geliştirdiği otomasyon, robotik ve görüntü işleme teknolojilerinin uygulamaları sayesinde ürüne elle müdahale önlenmekte, üretim maliyetleri de düşürülmektedir. Böylelikle, nihai tüketicimize daha sağlıklı ürünleri daha rekabetçi fiyatlara sunma avantajı sağlamıştır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir