Ethica Hastanesi İş İlanları 2017

Ethica Hastanesi 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ethica Hastanesi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ethica Hastanesi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Hasta Kayıt Görevlisi, Saç Ekim Uzmanı, Estetisyen, Ameliyathane Hemşiresi, Servis Hemşiresi, Diyetisyen-Part-Time, Anestezi Teknikeri, Kat Sekreteri, Depo Sorumlusu, Elektrik Teknisyeni,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İşe Alım Süreci

Ethica İncirli Hastanesi başarıya giden yolda ekibinin performans ve yetkinliklerinin en önemli taşlardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uyguluyor.

Ethica İncirli Hastanesi iş başvurularını internet veya gazete ilanları kanalıyla kabul edip, yine aynı kanallarla tek tek cevaplar. Açık pozisyon olduğu durumlarda, uygun adaylar İnsan Kaynaklarına davet edilir. İlk mülakat İnsan Kaynakları tarafından yapılır. İnsan Kaynakları mülakatından sonra yine İnsan Kaynakları tarafından Adaya hastanemizin genel yapısı ve işleyişi hakkında bilgiler verilir. Görüşme olumlu sonuçlanırsa ilgili birimin yöneticisiyle ikinci görüşme yapılır. Aday üst yönetim tarafından onaylandığı taktirde kendisine iş teklif edilir. Adayın teklifi kabulünden sonra işe giriş işlemlerine başlanır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir