Eser Holding İş İlanları 2017

Eser Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Eser Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Eser Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: MALİ VE İDARİ İŞLER ŞEFİ, HARİTA MÜHENDİSİ, AMBAR ŞEFİ, TEKNİK OFİS ŞEFİ, İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

ESER Holding, Orta Doğu, Orta Asya, Doğu Avrupa ve Afrika’da faaliyet gösteren, alanında lider bir uluslararası inşaat ve mühendislik şirketler grubudur.

Grubun ana şirketi olan ve 1986 senesinde kurulan Eser Taahhüt ve Sanayi A.Ş., kuruluşundan günümüze geçen süre içinde başta altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermiştir.

Yönetiminin ve personelinin barındırdığı uluslararası tecrübeyi destek alan Eser, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak gerek Türkiye’de, gerek yurtdışında sözü geçen, öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Her yaptığı projede kadrosunu daha da güçlendiren, makine parkını daha da büyüten Eser, altyapı ve üstyapı inşaatlarında faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Eser Taahhüt’ün en büyük avantajlarından biri de bulunduğu şirketler grubudur. Eser Taahhüt direkt olarak inşaat ve taahhüt işlerini yaparken arkasında da gruba ait olan makine ve enerji şirketleri, Türkiye’nin en büyük proje, mühendislik ve müşavirlik şirketlerinden biri vardır. Eser Holding bünyesinde toplanan grubun ana faaliyet konuları inşaat, taahhüt, proje, mühendislik, müşavirlik ve enerjidir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir