Esbaş İş İlanları 2017

Esbaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Esbaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Esbaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Ege Serbest Bölgesi, İzmir’in Gaziemir ilçesinde 2.2 milyon m2’lik bir alan üzerinde kurulmuştur. Bölge, Uluslararası Adnan Menderes Havalimanına 4, İzmir Limanına 12, otoyol ağlarına ise 1 km. mesafededir. Bölgede bugün itibarı ile 74’ü yabancı olmak üzere toplam 200 firma faaliyet göstermektedir.

2013 yılında gerçekleşen ticaret hacmi $ 4,6 milyar dolar olup bölgenin hizmete girişinden bugüne kadar gerçekleşen toplam ticaret hacmi ise $ 53,6 milyar ABD dolarına ulaşmıştır. Ege Serbest Bölgesinde yaratılan istihdam ise 20.400 kişidir. Türkiye’deki 19 serbest bölgede yaratılan toplam istihdamın ve yatırımın 1/3′ ü Ege Serbest Bölgesinde bulunmaktadır.

Serbest Bölge Nedir?

Genel olarak serbest bölgeler; ülkede geçerli ticari, mali ve iktisadi alanlara ilişkin hukuki ve idari düzenlemelerin uygulanmadığı veya kısmen uygulandığı, sınai ve ticari faaliyetler için daha geniş teşviklerin tanındığı ve fiziki olarak ülkenin diğer kısımlarından ayrılan yerler olarak tanımlanabilir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir