Erikli İş İlanları 2017

Erikli 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Erikli insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Erikli iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış İdare Asistanı, Perakende Satış Şefi, Satış Temsilcisi, Genel Başvuru, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Dönemsel Muhasebe Uzman Yardımcısı, Temizlik Görevlisi, Muhasebe Ofis Elemanı, Dağıtım Şoförü, Dağıtım Elemanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Bize Dair

Erikli’nin temelleri 1965 yılında Nihat Aslanoba tarafından atılmıştır. Şirket, ilk yıllarında 0,30 lt. dönüşümlü cam şişe ve 12 lt. galvanizli damacana dolumu gerçekleştirmiştir. Takip eden yıllarda ise fabrikalara dökme su ve evlere galon cam satışı yapılmıştır. Erikli, 1985 yılında bir ilki gerçekleştirerek marka için özel olarak yaptırılan cam şişeye doluma başlamış ve yine markaya özel plastik kasa kullanımına geçmiştir.
1980’li yılların sonlarında ulusal su pazarında tüketim trendleri değişmeye başlamış ve dönüşümsüz pvc/pet ambalajlar tercih edilmeye başlanmıştır. 1,5 lt. Ürünler, otobüs ve restaurantlarda, 5 lt. ürünler evlerde kullanılırken, 0,5 lt. ambalajlar yaz dönemlerinin aranılan ürünleri haline gelmiştir.
Şirket bu dönemde, dönüşümsüz ürünler alanında yatırım yapmak üzere, Erikli Su ve Meşrubat San. ve Tic. A.Ş.’yi kurmuştur. (0,5 lt- 1,5 lt – 5 lt pvc-pet şişeler, bardak su) Şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığına Hasan Aslanoba getirilmiştir.
1993 yılında üretime başlanmış ve 5 yıllık yatırım hamlesi sonucunda Erikli, 1998 yılında ulusal su pazarının en büyük üç şirketinden biri konumuna yükselmiştir. 2000 yılıyla birlikte şirkete büyük kapasite artışı sağlayan, pet ambalajların dolumuna geçilmiştir.
1994 yılında İstanbul’da yaşanan su sıkıntısı, su istasyonlarının kurulmasına neden olmuş, Erikli, tankerlerle istasyonlara su sevkıyatına başlamıştır. Şirket su debisinin yüksek, su kalitesinin üstün olması avantajını kullanarak 1995-98 yılları arasında pazarın liderliğini elinde tutmuştur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir