Ereğli Demir Çelik İş İlanları 2017

Ereğli Demir Çelik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ereğli Demir Çelik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ereğli Demir Çelik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Bordro Uzmanı, Lojistik ve Ofis Yönetimi Uzmanı, AR-GE TEKNİSYENİ, Endüstri Mühendisi, ARGE Proje Yöneticisi/Araştırmacı, Satış Uzmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Grubumuzun ana şirketi Kdz. Ereğli’de bulunan ve Türkiye’nin en büyük yassı çelik üreticisi Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.’dir. İştiraklerimiz, İskenderun’da bulunan yassı ve uzun mamul üreten İSDEMİR, Sivas ve Malatya’da maden sahaları bulunan ERDEMİR Maden, Romanya’da silisli yassı çelik üreten ERDEMİR Romanya, Erdemir Grubu şireketlerine yatırım ve mühendislik yönetimi hizmeti veren ERENCO ile soğuk ürün kesme ve dilme hizmeti veren ERDEMİR Çelik Servis Merkezi’dir.

Grubumuz Türkiye ve Romanya’daki sanayi tesisleri ve Türkiye demir cevheri rezervlerinin %80’ine sahip maden sahaları ile demir çelik sektörünün önemli oyuncularındandır.

Grubumuzun biri Ereğli diğeri İskenderun tesislerinde olmak üzere 2 limanı bulunmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir