Erdoğanlar Alüminyum İş İlanları 2017

Erdoğanlar Alüminyum 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Erdoğanlar Alüminyum insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Erdoğanlar Alüminyum iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış ve Pazarlama Temsilcisi Adayları

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Genel nitelikler:

Alüminyum ekstrüzyon sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızda görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Temsilcisi aramaktayız. Satış ve Pazarlama Temsilcisi adaylarımızda aradığımız genel nitelikler;

  • 4 Yıllık Üniversite Mezunu
  • Microsoft Office programlarına hakim, özellikle Excel’i iyi kullanabilen
  • İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen (iki dil bilen adaylar tercih sebebidir)
  • Analitik düşünebilen
  • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
  • Ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen
  • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
  • Bay/Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

İş tanımı:

Satış ve Pazarlama Temsilcisinden beklentimiz;
Satış ve Pazarlama Direktörü tarafından kendisine verilen müşterilerin satış, sipariş, üretim ve tekliflendirme süreçlerinin tam ve eksiksiz yapılması. Müşteri ve firmamız departmanları arasındaki iletişimin kontrolünü yapması ve yönetmesi. Hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşteri potansiyelini olabilecek en yüksek seviyeye çıkartması.

Mevcut müşterilere ek olarak yurt içi ve yurt dışı potansiyel sektörlerin analiz edilmesi, müşteri listelerinin oluşturulması ve bu müşterilerle iletişime geçilmesidir. Farklı ülkelerde pazar araştırmaları yapıp, firmamıza değer katabilecek yeni müşteri verilerinin oluşturulması, güncellenmesi ve raporlanması beklenmektedir. Belirlenen müşterilerle hem yazılı hem de sözlü olarak irtibata geçecek düzeyde İngilizce ve Almanca dillerini akıcı şekilde kullanmalıdır.

Erdoğanlar Alüminyum Hakkında

Erdoğanlar Alüminyum A.Ş. 1987 yılında İstanbul’da kurulan alüminyum ekstrüzyon firmasıdır. 1980’lerin sonuna doğru üretim tesislerinin ve yönetim ofislerinin tek çatı altında toplanması daha iyi bir organizasyon ve kaliteyi beraberinde getirmiştir. Erdoğanlar’ın ana amacı kaliteli ürünü ve en iyi servisi garantilemektir. Erdoğanlar Alüminyum, yüksek kalite ve servis beklentisi olan yurtiçi ve yurtdışı farklı endüstri dallarına hizmet veren, başlıca alüminyum profil üreticilerinden biridir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir