Erdemir İş İlanları 2017

Erdemir 2017 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Erdemir insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Erdemir iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Makine Mühendisi, Elektrik/ Elektrik-Elektronik Mühendisi, Endüstri Mühendisi, İç Denetim Uzmanı,  Lojistik Planlama Memuru,  İç Denetim Yöneticisi,  Satış Uzmanı,  ARGE – Fikri Haklar ve Mülkiyet Uzmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi Kariyer.net

 

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş

Grubumuzun ana şirketi Kdz. Ereğli’de bulunan ve Türkiye’nin en büyük yassı çelik üreticisi Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.‘dir. İştiraklerimiz, İskenderun’da bulunan yassı ve uzun mamul üreten İSDEMİR, Sivas ve Malatya’da maden sahaları bulunan ERDEMİR Maden, Romanya’da silisli yassı çelik üreten ERDEMİR Romanya, Erdemir Grubu şireketlerine yatırım ve mühendislik yönetimi hizmeti veren ERENCO ile soğuk ürün kesme ve dilme hizmeti veren ERDEMİR Çelik Servis Merkezi’dir.

Grubumuz Türkiye ve Romanya’daki sanayi tesisleri ve Türkiye demir cevheri rezervlerinin %80‘ine sahip maden sahaları ile demir çelik sektörünün önemli oyuncularındandır.

Grubumuzun biri Ereğli diğeri İskenderun tesislerinde olmak üzere 2 limanı bulunmaktadır.

Ülkemiz çelik sektörünün en yüksek bütçeli yatırımlarının gerçekleştiği şirketler her zaman ERDEMİR Grubu şirketleri olmuştur.

ERDEMİR, entegre yassı çelik üreticisi olarak sanayimizin gelişmesine hizmet ederken, BIST’in de lokomotif hisseleri arasında yer almaktadır.

Grubumuzun 27 Şubat 2006 tarihinde ülkemizin en büyük gruplarından OYAK bünyesine katılması kurum tarihimizin en önemli kilometre taşıdır. Bu gelişme sonrasında, tek ekonomik birim ve tek çatı prensibi ile ERDEMİR Grubu’nun ayrı işletmelerindeki ortak fonksiyonların bir merkezden yönetimi sektördeki pozisyonunu daha da güçlendirmiştir.

 
 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir