Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2017

Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğünden:

DUYURU

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesi, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu Kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ile Erciyes Üniversitesi Akademik Yükseltme ve Atama Kriterlerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Ayrıntılı bilgi Üniversitemiz(www.erciyes.edu.tr) web sayfasının duyurular kısmında mevcuttur.

İlan olunur.

İlan Kodu Birimi Böl/Abd/Asd/ Prog. Unvanı Drc. Adet Açıklama
1001 Edebiyat Fakültesi Sistematik Felsefe ve Mantık Doçent 1 1 Felsefe Alanında Doçentliğini Almış Olmak.
1002 Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Doçent 1 2 Elektrik-Elektronik Mühendisliği Alanında Doçentliğini Almış Olmak. Biyomedikal Mühendisliği Alanında Çalışmaları Olmak.
1003 Mühendislik Fakültesi Çevre Bilimleri Doçent 1 1 Çevre Bilimleri ve Mühendisliği Alanında Doçentliğini Almış Olmak. Modelleme Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
1004 Eczacılık Fakültesi Farmasotik Teknoloji Doçent 1 1 Eczacılık Fakültesi Mezunu Olmak. Eczacılık Farmasötik Teknoloji Alanında Doçentliğini Almış Olmak.
1005 Mimarlık Fakültesi Bina Bilgisi Doçent 1 1 Kayseri Kenti İle İlgili Mimari Çalışmalar yapmış Olmak.
1006 Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Doçent 1 1 Onkoloji Deneyimli Olmak.
1007 Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Doçent 1 1 Moleküler ve Hücre Biyolojisi Alanında Doktora Yapmış Olmak. Tıbbi Biyoloji Alanında Doçentliğini Almış Olmak.
 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir