Envirocon İş İlanları 2017

Envirocon 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Envirocon insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Envirocon iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Envirocon, güçlü teknik ve danışman kadrosu, uluslararası bilgi akışı ve iş birlikleri ile profesyonel “Entegre Zararlı Kontrolü” hizmeti vermektedir.

Envirocon, halk sağlığı zararlılarıyla mücadele kapsamında dünya lideri üretici firmaların Türkiye ve KKTC yetkili distribütörlüklerini yapmakta olan Envirotek’ten aldığı deneyim, teknik bilgi ve altyapı ile “Entegre Zararlı Kontrolü” hizmeti sektörüne profesyonel yaklaşımlar getirmek amacıyla 2003 yılından beri kardeş kuruluş olarak faaliyet göstermektedir.

Dünyanın önemli haşere kontrol birlikleri, enstitüler ve üniversitelerle işbirliği içerisinde çalışan Envirocon, insan ve çevre sağlığı konusunda en güvenli ve son teknoloji ile üretilmiş orijinal, kaliteli ürün ve ekipmanlarla entegre haşere kontrol hizmeti yürütmektedir.

Kurulduğu günden bugüne, eğitimli ve uzman kadrosu, kaliteli ve etkin servisi ile endüstriyel tesisler, gıda üretim ve işletme tesisleri, oteller, hastaneler, okullar ve resmi kuruluşlara hizmet verme alanında uzmanlaşmış olup Türkiye genelinde entegre haşere kontrol hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir