ENKA İnşaat İş İlanları 2017

ENKA İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

ENKA İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda ENKA İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: TEKLİF MÜHENDİSİ, PLANLAMA MÜHENDİSİ, İŞLETME MÜHENDİSİ, MAKİNA TEKNİSYENİ, KİMYA TEKNİKERİ, İŞÇİ,  KONTRAT MÜDÜRÜ, SATINALMA UZMANI, ELEKTRİK PROJE DİZAYN MÜHENDİSİ,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İş Fırsatları

Şu anda ENKA’da ki mevcut iş fırsatlarına başvurmak ve özgeçmişinizin veritabanımızdan ulaşılabilir olması için İnsan Kaynakları Web Sitemizdeki adımları izlemenizi rica ederiz.

Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanı’mız tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve potansiyel olanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre, uygun departman ve/veya projelere gönderilir. Bu işlem, gelecekteki istihdam ihtiyaçları için aday kaynağı olarak kullanılan CV veritabanına eklenmeden önce yapılır. İsterseniz, projelerimiz hakkında detaylı bilgiye “Projeler” başlığı altından ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda ENKA adına hareket ettiğini söyleyen bir takım kötü niyetli şahısların iş arayan adaylardan masraf adı altında ücret talep ettikleri öğrenilmiştir. ENKA, iş başvurusunda bulunan adaylardan hiçbir aşamada ve hiçbir koşulda herhangi bir miktar ücret asla talep etmez. ENKA’ya iş başvurusu ve işe yerleştirilme süreci tamamen ücretsizdir. Bu şekilde ücret talep edenleri, [email protected] mail adresimize bildirmenizi rica ederiz.

Staj Fırsatları

Staj fırsatları üst seviye üniversite öğrencileri için sunulmaktadır; tüm adayların İngilizce’ye hakim ve en az 3.0 ortalamaya sahip olması gerekmektedir. Her sene başvuruları için son tarih 31 Mart’tır. Yüksek talep ve sınırlı imkan sebebiyle, size önerimiz, staj başvurunuzu İnsan Kaynakları Web Site mizden ilgili yılın başlangıcında tamamlamanızdır.

HAKKIMIZDA

ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş., Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketidir.

Müşteri gereksinimleri ve “Sıfır Kaza” taahhüdü ile insan hayatını ve çevreyi korumaya odaklanmış başarıyla tamamlanmış kaliteli projeleri ile “ENR 2011 En İyi Uluslararası Müteahhitlik Firmaları” listesi’nde 88. sırada yer almıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir