Endomol İş İlanları 2017

Endemol 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Endemol insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Endemol iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Eğlence sektöründe dünya lideri olan Endemol firması, 30 yıllık televizyonculuk ve yapımcılık tecrübesine sahip iki ortak tarafından 1994 yılında kurulmuş, game show’dan quiz show’a, eğlenceden reality’e kadar dünyanın en geniş Televizyon Format Program kataloğuna sahip firmadır.

Tüm dünyada Amerika, İngiltere, İspanya, İtalya, Fransa, Hollanda, Avustralya, Hindistan, Orta Doğu gibi ülkeler başta olmak üzere toplam 31 ülkede şirketi bulunan firma, televizyonculuk alanında reality format programlarında çığır açan Big Brother isimli programın da yaratıcısıdır.

Kataloğunda 3.000’den fazla format programı yer alan Endemol, her yıl 200 farklı ülkede 500 farklı yapımla 20.000 saate yakın program yapımını üstlenmektir. Televizyon programcılığını sadece televizyon platformunda bırakmayan ve telekomünikasyonun her türlü araçlarını kullanan ve her zaman ilklere imza atan Endemol firması interaktif platformda ve uygulamalarda da çok önemli bir yere sahiptir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir