Emo Optik İş İlanları 2017

Emo Optik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Emo Optik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Emo Optik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

1973 yılının “kadı kaçıran” yağmurlarında, tezgahındaki “yakın gözlüğe” yeni hazırladığı sapı takmaya çalışan usta, gözlüğün icadıyla, onu burun üstünden kurtaran bu iki sapın icadı arasında 350 yıl olduğunu bilmiyordu. Emin Önal, tezgahının etrafını-neredeyse içinde gezilemeyecek kadar saran- dükkanını büyütmeyi ise hiç hayal etmiyordu. Zaman, gözlüğün tarihsel gelişimi gibi çalıştı; Tek camın iki cama, tek kulpun 2 kulağı saran 2 küçük kola dönüşmesi gibi; Emo da zamanla yetişen 2.neslin, 2 temsilcisinin yönetiminde bugünlere ulaştı.1973’te temelleri atılan 80’lerde küçük bir dükkanla adını alan Emo Optik, bugün 15 mağazalık bir yapıyla prestijli bir ulusal marka olma çabasında.

VİZYON

Emo hala büyümeyi hayal etmiyor.”Bir şirketin birinci amacı asla büyümek olmamalı.”Dünya’nın en prestijli gözlük markalarıyla çalışan Emo optik; bir turizm başkentinde doğmasından edindiği gelenekle, dünya standartlarında mağazalarla gelişerek, ürün ve hizmetiyle kentini ve ülkesini temsil etmekten daha çok keyif alıyor.”Dünyanın önemli bir bölümü, ülke sektörünü bizim mağazalarımızı görerek değerlendiriyor. Bu yüzden bizim sorumluluğumuz daima daha fazla ve daha ağır.”

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir