Elimsan İş İlanları 2017

Elimsan 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Elimsan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Elimsan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Yurtiçi/Yurtdışı Satış Mühendisi, Kurumsal Pazarlama Uzmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Online Başvuru İçin: [email protected]

İşe Alım Süreci
Elimsan’da  insan kaynağı temini şirketin kurum kültürüne uygun, sürekli gelişim ilkesine inanan, vizyonu kurumun hedefleriyle örtüşen kişilerin mevcut açık pozisyonlarda değerlendirilmesi amacıyla, ihtiyaç oldukça yapılır.

Şirketimize e-posta, web sitesi üzerinden veya doğrudan yapılan başvurular ile şirket çalışanlarımızın önerileri gibi farklı kaynaklardan gelen iş başvuruları başvuru havuzumuzda toplanır. İhtiyaçlarımız doğrultusunda gerekli yetkinliklere sahip ve pozisyon gerekliliklerine cevap veren başvurular değerlendirmeye alınır.  Mevcut portföyden uygun aday bulunamaması durumunda internet üzerinden ilan verilir. Başvuruların toplanmasının ardından İK tarafından yapılan ilk değerlendirme sonucunda uygun adaylar belirlenir ve görüşmeye davet edilir. Söz konusu pozisyonun gerekliliklerine göre kişiye işe uygunluk, genel yetenek ve İngilizce yeterlilik testleri uygulanabilir. İK ve ilgili bölümün yöneticileri tarafından gerçekleştirilen mülakatlarda başarılı olan adaya İK tarafından teklif yapılması ve ardından işe giriş işlemlerinin tamamlanması ile işe alım süreci sona erer.

İşe yeni başlayan çalışanlar oryantasyon ve işbaşı eğitimleriyle desteklenerek şirketimize ve görevine uyumu sağlanır.

Stajyer Alım Süreci

Staj başvuruları uzun dönem stajyerleri için 30 Eylül, kısa dönem stajyerleri için ise 15 Mayıs tarihi itibari ile sonlanır. Bu tarihten sonra staj için uygun olabilecek adaylar belirlenir, yapılan işe uygunluk değerlendirmelerinin ardından, İK bölümü stajyer seçme ve yerleştirme sürecini tamamlar ve uygun görülen adaylar Elimsan’da stajyer olarak görev yapar.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir