Ekoroma İş İlanları 2017

Ekoroma 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ekoroma insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ekoroma iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kasiyer, Tezgahtar, Şarkütör, Meyve Sebze Tezgahtarı, Mağaza Yönetici Adayı, Kasap

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Geçmişten gelen yirmi yıllık bilgi ve deneyimi ile 25 Haziran 2009 da ilk mağazasını açmıştır. Ekoroma alışverişlerinize geniş bir bakış açısı yaratma anlamını taşımaktadır. Bölgemizde Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş Ekoroma’nın amacı bölge halkına eskiden olduğu gibi en iyisini sunarak, güvenli ve kaliteli alışverişin keyfini yaşatmaktır. Ekoroma Yatırım yaptığı bölgelerin ekonomik ve sosyal yaşantılarına büyük katkı sağlamanın yanı sıra mağaza çalışanlarını ve ürünlerini bulunduğu bölgelerden seçmektedir.

Ekoroma mağaza açma hedefini, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir. Ekoroma geniş kullanım alanına sahip mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra küçük ev aletleri, zücaciye, Tekstil, oyuncak gibi bölümleriyle tüm müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır.

Ekoroma’nın başarısı, müşterilerine ve çalışanlarına bağlıdır. Bu anlamda müşterileri ve çalışanlarına Burada her şey ‘Tam İstediğim Gibi’ dedirtebilmek adına her türlü proje titizlikle incelenerek uygulamaya geçirilmektedir.

Ekoroma, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket ederek, müşterilerin yaşamlarını iyileştirmek ve kolaylaştırmak için her türlü ihtimali düşünmektedir. Ekoroma bulunduğu bölgelerde kalite-fiyat ilişkisinde en iyisini müşterilerine sunmak adına piyasa koşullarını müşterilerinin adına kontrol eder. Bu anlamda çoğunluğunu temel ihtiyaç maddelerinin oluşturduğu 1000 den fazla ürünün fiyatları her hafta kontrol edilerek en ekonomik ve avantajlısı müşterilerine sunulur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir