Ekol Lojistik İş İlanları 2017

Ekol Lojistik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ekol Lojistik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ekol Lojistik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: HAVA KARGO OPERASYON UZMANI, ENGELLİ PERSONEL, Perakende Sektör Sorumlusu, Mekanik Teknisyeni, ELEKTRİK TEKNİSYENİ, Forklift Operatörü, Otomasyon Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Eleman seçme ve yerleştirme sürecinin amacı, her yıl yapılan iş gücü planları doğrultusunda boş kadrolara Ekol vizyon, misyon, hedef ve kurum kültürüne uyum sağlayarak katma değer yaratacak adayları belirlemek, iş ve pozisyon için gerekli bilgi, beceri, nitelik ve yetkinliklere sahip adayları yerleştirmektir.

Ekol bünyesindeki her pozisyon için, pozisyonun gerektirdiği nitelikler ve yetkinlikler tanımlanmıştır. İşe alımlarda, adaylarda tanımlanan bu nitelik ve yetkinlikler aranmaktadır. Başvuruda bulunan uygun adaylarla yetkinlik bazlı görüşme yapılmakta; kişilik envanteri, yabancı dil sınavı ve genel yetenek testi uygulanmaktadır. Bu değerlendirmelere göre uygun görülen adayların ilgili bölüm yöneticisi ile ikinci görüşme yapmaları sağlanmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir