Eker Süt İş İlanları 2017

Eker Süt 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Eker Süt insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Eker Süt iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 18.00

Uygun Pozisyonlar: Proses Mühendisi, Plasiyer, Depo Sorumlusu, Perakende Satış Yöneticisi, İnsan Kaynakları Uzmanı, Bölge Satış Şefi, Satış Yöneticisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Genel Başvuru

Eker Süt Ürünleri’nin büyüyen yapısı içinde yeni çalışma arkadaşımız olarak yer almak istiyorsanız çalışmak istediğiniz bölümü ve şehiri belirten bir ön yazı ile birlikte “GENEL BAŞVURU” ilanımıza başvurabilirsiniz.

Genel başvuru Eker Süt Ürünleri’nin Bursa Mustafakemalpaşa’daki üretim tesisi ile Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Kayseri, Eskişehir, Konya, Antalya, Kocaeli, Adana, Muğla, Bodrum satış ve dağıtım organizasyonlarına yapacağınız iş başvurularınız içindir.

Eker Süt Hakkında

Eker Süt Ürünleri, 1977 yılında Altan Eker ve Aykut Kutay tarafından Bursa’da Eker Çiftliği içindeki küçük bir imalathanede yoğurt ve ayran üretimi yapmak amacıyla kuruldu. Bugün ise süt ve süt ürünleri konusunda 100’den fazla ürün çeşidine sahip bir firmadır. Ürünlerinin ana başlıkları ayran, yoğurt, sütlü tatlılar, beyaz peynir, kaşar peyniri, kaymak, tereyağı, kefir, pastörize süt ve UHT süttür.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir