Efesan Grup İş İlanları 2017

Efesan Grup 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Efesan Grup insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Efesan Grup iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: SAP SORUMLUSU, Üretim Mühendisi, Personel Müdürü, Müşteri Temsilcisi, Proje – Metod Mühendisi, Endüstri Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

“İnsana değer verme”nin yanı sıra, değerler listesini “Güvenilirlik, Girişimcilik ve Yenilikçilik, Kaliteye Odaklanma, Müşteri Odaklılık, Başarma Azmi” ile oluşturan Efesan Grup, bu değerleri uygulamaya geçirecek insan kaynağını titiz bir seçme sürecinden geçirerek oluşturmaktadır.

Efesan Grup, ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz eleman alımları yapmaktadır. Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli ve öğrenmeye açık adaylar, deneyimli pozisyonlarda ise firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. İşe alınacakları bölümden bağımsız olarak, tüm adayların yapacakları işe göre farklı seviyelerde beklenen, ancak tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin olması gerekmektedir.

Yapılandırılmış araçları da içeren işe alım süreçleri ile adaylardan beklenilen yetkinliklerin ve teknik becerilerin ölçümü titizlikle yapılmakta, aday seçme kararları buna göre verilmektedir.

Efesan Grup Hakkında

Efesan Grup’un temelleri 1972 yılında Süleyman Efe tarafından atılmıştır. Ticari hayatına haddehane işletmeciliği ile başlayan Efesan Grup, düz ve nervürlü demir üretimindeki tecrübesi, sıcak demir haddeciliğindeki rekabet gücü ve 1985 yılında kurulan Efesan Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile sanayi sektöründe ismi öne çıkan kurumlardan olmuştur. Çağın gerekliliklerini yakından takip eden Efesan Grup, büyüme ve gelişme hedeflerine paralel; döküm sektörüne, lojistik ve liman işletmeciliğine, gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektörlerine ait yatırımları ile iş yelpazesini genişletmiştir. 2010 yılına kadar düz ve nervürlü inşaat demiri üretimi yapan Efesan Demir, üretim faaliyetini sürdürmüş olduğu yıllar boyunca kaliteden ödün vermeden çevreye duyarlı hizmet anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamış, küresel piyasa koşulları hakkındaki öngörüsü üzerine faaliyetlerini projeye özel inşaat demiri kesimi (kolonluk), çelik hasır, etriye, pilye ve gönye üretimi ve satışına yoğunlaştırmıştır. Efesan Demir, inşaat ve makine sektörüne daha çeşitli ürün ve hizmet sunabilmek için FRR (rulman yatakları) ve STI (iskele parçaları) markalarının üretimine ve satışına da başlamıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir