Edak Ecza Deposu İş İlanları 2017

Edak Ecza Deposu 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Edak Ecza Deposu insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Edak Ecza Deposu iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Depo Görevlisi, Ofis Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İŞE ALIM SÜRECİ

EDAK ‘ın insan kaynağı ihtiyacı, hedefler ve stratejik planlar doğrultusunda hazırlanan yıllık insan kaynakları planı ile belirlenir. Yıllık insan kaynakları planı doğrultusunda veya spesifik olarak ortaya çıkabilecek insan kaynağı ihtiyacı öncelikle kurum çalışanları içinden karşılanmaya çalışılır.
İhtiyacın kurum içinden karşılanamadığı durumlarda daha önceden yapılmış olan iş başvuruları değerlendirilir. Bu başvurular, gerek internet sitesinde bulunan formun doldurulması ile gerekse de kuruma şahsen başvurarak İş Başvuru Formu doldurularak yapılan başvurulardır. Tüm başvuruların toplandığı iş başvuru havuzundan ilgili pozisyon için uygun adayların tespiti İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılır. Ön görüşme sonucu kişisel ve teknik (iş bazlı) yeterlilikleri saptanan adaylar; İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü, İnsan Kaynakları Sorumlusu ve İlgili Bölüm Yöneticilerinin katıldığı ikinci görüşmeye alınırlar. Bu görüşme sonrasında işe en uygun aday belirlenerek EDAK ‘ta çalışmaya başlaması için gerekli işlemler yerine getirilir. İlgili pozisyon için görüşülen diğer tüm adaylara sonuç bildirilerek iş başvuru formları, daha sonraki uygun pozisyonlarda tekrar değerlendirilmek üzere saklanır.

YER PERSONEL SAYISI

İZMİR – MERKEZ 302
BERGAMA ŞUBESİ 9
KONAK ŞUBESİ 6
BALÇOVA ŞUBE 14
KARŞIYAKA ŞUBESİ 6
BUCA ŞUBESİ 6
DENİZLİ ŞUBESİ 10
MUĞLA ŞUBESİ 15
AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ 9
SALİHLİ ŞUBESİ 13
AYDIN ŞUBESİ 9
MANİSA ŞUBESİ 9
ANTALYA ŞUBESİ 11
ADANA ŞUBESİ 17

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir