Eczacıbaşı İş İlanları 2017

Eczacıbaşı 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Eczacıbaşı insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Eczacıbaşı iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ,  DIŞ SATIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI,  ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI, SAĞLIK DESTEK PERSONELİ,  HEMŞİRE (EVDE BAKIM),  Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı,  SATIŞ SORUMLUSU / SATIŞ TEMSİLCİSİ,  GENEL BAŞVURU – ENGELLİ.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi –  Kariyer.net

İşe Alım

Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı; Topluluğa eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, çalışan yetiştiren, takım çalışması yapabilen, Topluluk değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır.

Seçme ve yerleştirmede ana ilke, hiçbir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve Topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vermektir.

Eczacıbaşı Topluluğu’nda işe alım sürecindeki uygulamaların istisnasız tüm kuruluşlarda aynı standartlar içinde gerçekleştirilmesi esastır.

Aday seçiminin objektif olabilmesi için geçerliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan seçim araçları kullanılır. Araçların doğru seçimi, doğru uygulanması ve verilerin doğru yorumlanması işe alım sürecinin standart olabilmesinde önemli kriterlerdir.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir