Dyo İş İlanları 2017

Dyo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Dyo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Dyo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: MOBİLYA BOYALARI AR-GE UZMANI,  TEKNİK SATIŞ TEMSİLCİSİ (SANAYİ BOYALARI),  TEKNİK SERVİS SORUMLUSU,  SATINALMA UZMANI.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

İşe Alım

Yaşar Topluluğu’nun insan kaynakları stratejisi, “Doğru işe doğru insanları yerleştirmek’’ ilkesinden hareket ederek çalışanın aklını ve kalbini kazanan adil insan kaynakları politika ve uygulamaları ile pazardaki en yetenekli, kalifiye, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu ve performansı yüksek işgücünü Topluluğa çekmek ve sahip olduğu kalifiye işgücünü geliştirerek başarılı ve mutlu çalışanlar yaratmak, çalışanlarının bağlılığını artırarak bünyesinde tutmak”tır.

Yaşar Topluluğu’nda her pozisyon için belirlenmiş yetkinlik ve nitelikler bulunmaktadır. İşe alım sürecimizde, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğu baz alınarak değerlendirme yapılmaktadır.
Değerlendirme aşamasında, Yaşar Topluluğu Temel Yetkinlikleri ve her kademe için tanımlanmış İş Ailesi Yetkinlikleri’ne uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılır.
Topluluk içinde en alt seviyeden en üst seviyeye, tüm çalışanların göstermesi gereken bilgi, beceri, davranış ve motivasyonlardan oluşan Temel Yetkinliklerimiz ‘Müşteri Odaklılık, Sürekli İyileştirme, Harekete Geçme ve Kendini Geliştirme’dir. Mülakat yapılan adaylarda bu yetkinliklerin var olması beklenir. Pozisyonun yetkinlik ve niteliklerine uygun bulunan adaylar ikinci bir görüşme için davet edilerek bir üst yönetici ile tanıştırılır.

“İnsan Kaynağı” değeri ile faaliyetlerini sürdüren Yaşar Topluluğu pozisyona yönelik görüşme sonrasında tüm adaylarına olumlu ve olumsuz olmak üzere dönüş yaparak süreçlerini yürütür. Ayrıca, yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlar için herkesin eşit değerlendirilmesini sağlamak amacı ile yabancı dil seviye tespit sınavı yapılır. Görüşme süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara referans kontrolünün ardından iş teklifi yapılmaktadır.

Adaylar Yaşar Topluluğu şirketlerine; Yaşar Holding internet sitesinden, işe alım sitelerinden direkt başvuru yapabilmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir