Düzey Pazarlama İş İlanları 2017

Düzey Pazarlama 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Düzey Pazarlama insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Düzey Pazarlama iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kockariyer.com

Kariyer seçimi bireyin bütün yaşamını etkileyecek, en önemli kararlardan birisidir. Bu seçimde en önemli kriter cazip sektör ve doğru şirket tercihidir. Adımınızı, büyümeyen, geleceği olmayan bir sektöre atarsanız, geleceğinizi çok kısıtlarsınız. Büyümekte olan, cazip bir sektörde, yanlış bir firmada başlarsanız zaman kaybeder, değişiklikler aramak zorunda kalırsınız. Hüner iki kriteride üst üste getirebilmektir. Geleceğiniz için büyümekte olan gıda sektörünü ve Koç imajı ve güvencesiyle Düzey’i değerlendirin. Cazip sektör ve doğru kurumsal yapı kriterlerini Düzey’de yakalayın.

Vizyona ulaşma ve müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiş bulunan Düzey Çalışanlarının, daha nitelikli, katılımcı, katma değer yaratıcı olabilmeleri amacı ile iletişimi, motivasyonu artırıcı çalışmalarla destekleyerek, çalışanların iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamak ve Düzeyli olmaktan gurur duyan çalışanların olduğu bir iş ortamı yaratmak.

Seçme ve Yerleştirme

Amacımız, Koç Topluluğu ve Düzey A.Ş değerlerine ve insan kaynakları stratejilerine uygun, şirketimizi geleceğe taşıyacak, vizyon sahibi çalışanları işe almak ve onları en kısa sürede geliştirerek iş sonuçlarına katkılarını artırmaktır. Pozisyona uygun eleman ihtiyacı Koç Topluluğu şirketlerinden veya insan kaynakları portallarına ilan verilerek karşılanmaktadır. Mülakat, kişilik envanterleri vb. aşamalardan başarı ile geçen adayların referans kontrolleri yapıldıktan sonra iş teklifinde bulunularak süreç tamamlanmaktadır.

Ücret Sistemi

Şirketimizde ünvandan ve fonksiyondan bağımsız, işin içeriğine dayalı bir iş değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. İş büyüklükleri kademeler bazında sıralanarak ücret politikaları belirlenmektedir.

Ücret Sistemiyle amacımız; çalışanların toplam gelirlerini güncel ücret piyasasına göre belirlenmiş rekabetçi ve adil kurumsal politikalara göre belirlemektir.

Bunun yanı sıra performansı ayrıştırıp ödüllendirerek çalışanı motive edecek bir ücret sistemi kullanılmaktadır. Bireysel ücretler; bireysel performans sonuçları, ücret araştırmaları, ekonomik göstergeler, şirketin ödeyebilme gücü ve şirket içi denge doğrultusunda, yılda bir kez değerlendirilip gözden geçirilmektedir. Şirketimiz her yıl çeşitli ücret araştırmalarına katılarak ücret ve yan fayda stratejisini gözden geçirir.

Çalışanlarımıza;

Ücret (Yılda 12 maaş + 4 ikramiye olmak üzere 16 maaş).
Prim /Satış Primi (belirli kademe ve pozisyonlarda) sunulmaktadır.

Yan Faydalar

Şirketimizin çalışanlarına sağladığı yan faydalar verildiği kişiler açısından bakıldığında ikiye ayrılmaktadır :
A. Tüm çalışanlara sağlanan olanaklar
B. Görevi gereği sağlananlar.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir