Durmazlar İş İlanları 2017

Durmazlar 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Durmazlar insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Durmazlar iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: CNC TEZGAH OPERATÖRÜ, MONTAJ ÜRETİM UZMANI, TEKNİK RESSAM, MUHASEBE UZMANI, ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM SORUMLUSU, TEKNİK SERVİS TEKNİSYENİ, MONTAJ OPERATÖRÜ, TEMİZLİK VE MEYDAN İŞLERİ GÖREVLİSİ

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Durmazlar Makina San ve Tic A.Ş yüksek performans sac işleme makineleri üreticisidir. Amacımız ileri sac işleme teknolojilerini küçük atelyelerin dahi kullanabileceği erişilebilirliğe ulaştırmaktır.Ürün ve servislerimiz her sac işleme sürecine yüksek kaliteli çözüm oluşturmakta ve geniş yelpazeye yayılmaktadır.

Bugün 50.000 adet Durma makinesi dünyanın dört yanında ve farklı endüstrilerde süreçlere verimlilik kazandırmakta ve bugün, yarın ve daima sloganımızla en büyük taahhüdümüz olmaktadır.55 yıllık tecrübe, 100.000m2 kapalı alana sahip 3 modern üretim tesisi ve 6000 adet yıllık üretim adedi ile firmamız dünyanın en büyük sac işleme makineleri üreticilerinden biridir. Kurumsal bir şirket olarak Durmazlar aynı zamanda müşterileri ve dünya çapında 80 ülke distribütörleri ile “iş ortağı” yaklaşımı ile iletişim kurmaktadır.

Ürünlerimizin her zaman arkasında durma taahhüdüyle Durmazlar, kurucusu Ali Durmaz’ın felsefeleriyle iş ortaklarının güvenini kazanmaya devam etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir