Drogsan İlaç İş İlanları 2017

Drogsan İlaç 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Drogsan İlaç insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Drogsan İlaç iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kalite Kontrol Asistanı, Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu, Ürün Tanıtım Uzmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım Süreci

Amacımız, önde gelen işveren olma vizyonumuz doğrultusunda, sunduğumuz olanaklar ve yarattığımız olumlu imaj ile en iyi ve nitelikli kişileri bünyemize çekmektir.

İşe alınacak adayları bölümden bağımsız olarak, tüm adayların yapacakları işe göre farklı seviyelerde beklenen, ancak tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin bulunması gerekmektedir.

Yapılandırılmış araçları da içeren işe alım süreçleri ile adaylardan beklenilen yetkinlik ve teknik becerilerin ölçümü titizlikle yapılırken, aday seçme kararları buna göre verilmektedir.

İş Geliştirme

Drogsan İlaçları İş Geliştirme faaliyetlerinin temelini; lisanslama, ihracat, ortak pazarlama, ortak geliştirme ve fason üretim projeleri oluşturur. Sürekli gelişim sağlamayı amaç edinmiş bir jenerik ilaç şirketi olan Drogsan, dermatoloji, onkoloji, immünoloji alanlarında pazara değer katacak, ürün yelpazesini genişletecek ve zenginleştirecek lisans anlaşmaları yapmakta ve bu alanda arayışını sürdürmektedir.

Ürün portföyündeki sürekli ve inovatif gelişim, ulusal pazar ile birlikte ihracat alanında da dikkat çekici gelişmeler sağlamıştır. Hem yerel hem uluslarası platformda bilinen, takdir edilen, kalıcı ve takip edilen bir eşdeğer ilaç firması olma vizyonuna sahip Drogsan İlaçları, ürünlerini Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu ülkeleri ile Türki Cumhuriyetler olmak üzere 15’i aşkın ülkeye ihraç etmektedir. Başta Avrupa Birliği ve Körfez Ülkeleri İşbirliği Konseyi olmak üzere dünya genelinde birçok sağlık otoritesi tarafından onaylanan üretim tesisi ve kalite sistemi ile Drogsan, kısa vadede Afrika, Güney Amerika ve Avrupa ülkelerine ihracat yapan global bir oyuncu olmayı hedeflemektedir.

Grup Şirketleri;

  • Nevzat Ecza Deposu Tic. ve San. A.Ş.
  • Prestij Ecza Deposu Tic. ve San. A.Ş.
  • Emkar İlaç San. ve Tic. A.Ş.
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir